← galerie

Cap de Bebec

de DulceCandy · publicat 18 iunie 2010 la 14:22

Nu prea reusit, dar sper sa-i placa persoanei caruia i-am dedicat acest desen

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.