← galerie

Sunt suparata pe mine

de Sakuraharuno98 · publicat 20 iunie 2010 la 17:58

SUNT FOARTE SUPARATA PE MN PT.CA NU DESENEZ ASA BINE CA VOI ADICA VOI DESENATI ASA SUPER IAR EU DESESENEZ CEL MAI URAT DIN SITE!!!!

tag-uri: #SAD

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.