Sunt suparata pe mine
de Sakuraharuno98 · publicat 20 iunie 2010 la 17:58
SUNT FOARTE SUPARATA PE MN PT.CA NU DESENEZ ASA BINE CA VOI ADICA VOI DESENATI ASA SUPER IAR EU DESESENEZ CEL MAI URAT DIN SITE!!!!
tag-uri: #SAD
SUNT FOARTE SUPARATA PE MN PT.CA NU DESENEZ ASA BINE CA VOI ADICA VOI DESENATI ASA SUPER IAR EU DESESENEZ CEL MAI URAT DIN SITE!!!!