← galerie

Bakura [Yu-Gi-Oh]

de Roro-chan · publicat 22 iunie 2010 la 09:12

ar fi trebuit sa fie ceva pt ziua lui Biby-chan...dar la cat de naspa a iesit....nu l-as dedica nici caprelor!! nici gainilor...nici...NIMANUI!!!!!oricum...nici nu stiu macar daca ii place lui biby yu-gi-oh...........

Comentarii (11)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.