ar fi trebuit sa fie ceva pt ziua lui Biby-chan...dar la cat de naspa a iesit....nu l-as dedica nici caprelor!! nici gainilor...nici...NIMANUI!!!!!oricum...nici nu stiu macar daca ii place lui biby yu-gi-oh...........
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.