← galerie

aberatie

de pitigoii · publicat 22 iunie 2010 la 12:28

pt Georgi - inca aberez si voi mai abera mult.... nu imi iese si pace

tag-uri: #interior

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.