← galerie

Dedicat desenatorilor care m-au votat...Rebusat,pitigoii,SlySly,papaianis,Vis_in_vis,Bill-Kaulitz,An

de Mirela2000 · publicat 23 iunie 2010 la 15:00

O inghetata ...poate vine vara

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.