← galerie

Tomoe Hotaru[sailor moon]ALELUIA!!! IN SFARSIT UN DESEN LA CARE NU MI-A APARUT EROARE!!!!!!!!!

de Roro-chan · publicat 8 iulie 2010 la 15:12

o ador pe fata asta...pt Ami(littledraon) si Uffy(thebloodedsaya...sau ceva de genu:))=))....yuffie cea veche:)) )

Comentarii (13)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.