← galerie

nu prea stiu exact ce este...

de numetrix · publicat 26 iunie 2010 la 12:58

la inceput...era mult mai frumos doar cu albastrul ala, liniile alea pareau ca niste margele kre strabat incaperea alba, fara culoare

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.