un fel de floare
de Deedy goldy · publicat 27 iunie 2010 la 13:39
imi pare rau ...e o mazgaleala ....am incercat doar sa desenez si altceva in afara de anime , dar se pare ca nu ma pricep...
tag-uri: #flower
imi pare rau ...e o mazgaleala ....am incercat doar sa desenez si altceva in afara de anime , dar se pare ca nu ma pricep...