← galerie

avatar...

de lexa-perplexa · publicat 1 iulie 2010 la 15:05

pentru toti carora le place filmul si l-au vazut..umpic modificat, pe bune, nu seamana cu avatar dar incerc sa para :D

Comentarii (8)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.