← galerie

Rosetta:3

de Karra-chan · publicat 3 iulie 2010 la 08:29

crek e gata...cred...dk aveti vreun sfat..sunteti invitatii mei:D pt. cei de la profil...bine am revenit!!aaa, da, si ea e suparata pt. k am pierdut desenu` cu KandyDX

Comentarii (31)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.