mda . .a inceput s aimi tremure mana si nu stiu dc . .8( asa ca . . ei bine coloratul e cam neglijent xD pt toti fanii W.I.T.C.H. :[
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.