← galerie

Miyavi-survive...da...dupa 100 de ani de la lansarea piesei am facut si eu un desen:|....si ce mai d

de Roro-chan · publicat 12 iulie 2010 la 13:53

4 Ryuji :X

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.