← galerie

Narcise galbene

de Elenuk2010 · publicat 11 iulie 2010 la 13:28

A trecut primavara dar am simtit nevoia sa desenez niste narcise.Sunt frumoase?

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.