← galerie

Lavi-kun da anuntu` la party dgm!!![ps: ignorati scrisu`:D]

de Karra-chan · publicat 20 iulie 2010 la 07:34

yay!party dgm!cand?habar n`am:)) se va tine la desenu` asta...sau la altu` nush:))pt. toti cei de la profil[kre app akma e varza~X(] si nu numai, toti cei care doresc sa participe sunt invitatii mei>:D<vor fi toti cei de la ordin prezenti:D[nu accep

Comentarii (54)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.