← galerie

O briosa...

de Pisicutza_1997 · publicat 17 iulie 2010 la 09:46

...sau o inghetata...cam nereusita. e mai bine ca cealalta?

tag-uri: #briosa

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.