← galerie

trandafir 4 my love

de :NekoNeko: · publicat 19 iulie 2010 la 07:00

in tabara m-am indragostit de un baiat pe nume Tudor...e asa dragutz.

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.