← galerie

pe curand...iau shi eu o pauza... nuj cat o sa dureze...clar nu o sami simta nimeni lipsa...o sa fiu

de IcyCutieAngel · publicat 20 iulie 2010 la 15:19

anime sad...

tag-uri: #schitza

Comentarii (11)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.