← galerie

traim un vis... dar e o minune implinita

de Angel_darkk · publicat 20 iulie 2010 la 19:26

asta nu e reusit, nu prea stiu sa fac cerul si apa...scuze

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.