← galerie

JuSt Me 2 :))

de JuSt DaNy · publicat 23 iulie 2010 la 16:40

Imi place sa exersez stilul asta de desen..e ft tare:X...Pt ClAu si DeE (sper k a fost frumoasa vacanta la mare;;) )...:D

tag-uri: #style

Comentarii (17)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.