ariel...transformandu-se in om pentru prima oara, doamne, a iesit oribil!! mai e si in vechea aplica
de lexa-perplexa · publicat 28 iulie 2010 la 10:05
pentru Stefaniablaga99, pisica_zapacita, Ami-Chan, Vero, SunnyFunnyGirl si clasa de deasupra mea :))
