← galerie

sad...

de Secret :* Lady · publicat 29 iulie 2010 la 09:23

...Iubesc raza mea de soare.Urasc picatura de ploaie.si ma doare ..Am invatat sa iubesc prost ..Sa urasc frumos chiar fara rost!...

tag-uri: #sad#iubire

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.