← galerie

Grimmjow Jagger ..un fel de anime...combinat cu real...combinat cu anime....si a iesit o mizerie de

de Roro-chan · publicat 2 august 2010 la 08:15

scz frate ca te-am uratit in halul asta..am inceput sa te desenez real...da\' mi-a iesit ingrozitor...nu ca asta ar arata bine...scz......

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.