← galerie

Me ( T.O.P) or Banana ( banana) ? :))

de Linali · publicat 4 august 2010 la 19:26

Pff... versiunea asta veche, sau cum ii mai spune, e obositoare O_O (nici nu am apucat sa ma semnez T_T)

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.