← galerie

Primul meu desen..

de HimeAnaid · publicat 5 august 2010 la 21:00

In afara titlului as putea spune ca l-am facut pt ca am avut chef,de multe floricele mov pt incept.

tag-uri: #black

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.