← galerie

onion

de ^ByA ^ · publicat 25 decembrie 2010 la 17:24

CRACIUN FERICIT TUTUROR!!stiu ca este un desen total nereusit insa nu am mai desenat de f mult timp.

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.