← galerie

Shizue

de Talpau Theodora Daria · publicat 8 august 2010 la 09:46

Este personajul meu preferat din Naruto.Ochi mi-au iesit cam rau da in rest mie imi place.sper sa va placa si voua

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.