← galerie

VA URASC!!!!

de Metallboy · publicat 16 februarie 2011 la 17:56

Dupa 2 ore de desen am salvat desenul si ghici ce? jumate din el e gri...gata deaia am plecat 1ma oara de aici deaia o sa plec si acum.

tag-uri: #idiot

Comentarii (4)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.