← galerie

Buh Bye (: nu prea o sa mai intru

de Sasuke^^Uchiha · publicat 9 august 2010 la 13:25

Mda...\"talentul\" meu la peisaje...oricum,ma veti vedea pe aici de sarbatori :)) m-am plictisit...pana si desenul asta e facut in sila >.>

Comentarii (6)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.