← galerie

.......site`ul asta ma dispera~X( merge ft greu....X( cred k o sa renunt o vreme la desen...

de ^w^ Tokyo~Juliet ^w^ · publicat 14 august 2010 la 15:42

ptr suri meu:X:X: imi e dor de tn>:D< ,Dark.Rose,Vis_in Vis,Vero, Kyle Nicolle,Aditza1998,Uchiha_Hinata,Bogdanel:X,.:Ea:.

tag-uri: #korean boy

Comentarii (27)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.