← galerie

pa plec imi pare foarte rau

de ...yoo.. · publicat 15 august 2010 la 19:35

dar fac desene destul de bune si nici macar nu mile votati

tag-uri: #imi pare rau

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.