← galerie

skateboard

de Ramona topala · publicat 15 august 2010 la 21:49

de cand mi-am loat shateboard(de azi) stau toata ziua pe el,de la ora 18:30 pana la 23:30,ce super e

tag-uri: #ju-jitsu

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.