skateboard
de Ramona topala · publicat 15 august 2010 la 21:49
de cand mi-am loat shateboard(de azi) stau toata ziua pe el,de la ora 18:30 pana la 23:30,ce super e
tag-uri: #ju-jitsu
de cand mi-am loat shateboard(de azi) stau toata ziua pe el,de la ora 18:30 pana la 23:30,ce super e