← galerie

un desert pt voi toti:D:X

de ranko-chan · publicat 16 august 2010 la 19:19

eu nu pot sa pap ca am fost la dentist:(( (altfel ar fi fost deja halit:)))

Comentarii (25)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.