daca nu ii dati importanta se va opri si sfat pt el:nu mai da note mici oamenilor,poate nu iti plac desenele dar nici uh nu ai ajuns in top pt a da note mici.cand vei ajunge la fel de sus ca cei din top,hai ca ar fi mai corect dar asaaaa.....succes la des