← galerie

O doamna

de Superalex74 · publicat 18 august 2010 la 10:31

Este primul desen si nu mi-a iesit prea bine si va rog sa ma scuzati de treaba asta!O sa fac altele si poate o sa-mi iasa.

Comentarii (0)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.