← galerie

Flower`:-??...am revenit de la taraa~:)..sunt obosita`:|..scz`ca va dedic un desen asa nereusit`..

de ALiii׃╳ · publicat 18 august 2010 la 20:23

P: JuSt DaNy -La multi ani!!!>:D<,VerO,pitigoii,deea-dia,Trandafir-Alb,Zozoo1998:)..si toti restu`:)

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.