frate....da ce urat ii.labele mi-au iesit ca naiba iar ochiu din stanga ii prea mare:))Dak se vede neterminat datzi click p el sa il vedetzi terminat.:D
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.