← galerie

Catzelus dalmatzian

de DJBunnyBoo · publicat 20 august 2010 la 17:23

frate....da ce urat ii.labele mi-au iesit ca naiba iar ochiu din stanga ii prea mare:))Dak se vede neterminat datzi click p el sa il vedetzi terminat.:D

Comentarii (66)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.