← galerie

un desen de noapte buna...

de pissy_sweety_4u · publicat 25 august 2010 la 21:10

va urez noapte buna!da da stiu ca are o groazaaaa de greseli, dar m-am grabit :d

Comentarii (1)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.