← galerie

Fight...nu e chiar cum am vrut:P eh! sper sa va placa:P

de Sophie_Oswald · publicat 29 august 2010 la 16:50

am muncit trei zile si nu mint:P imi place baiatul la nebunie:D sper sa va placa si voua:D ;)s-ar putea sa nu-l vedeti terminat:D

tag-uri: #fight

Comentarii (7)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.