← galerie

cine e pe el, ce nivel aveti?

de Ramona topala · publicat 26 august 2010 la 18:50

eu am avut nivelul 37 dar m-am plictisit de el ca stateam muult in casa

tag-uri: #ju-jitsu

Comentarii (5)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.