← galerie

ce rochie va place?

de Ramona topala · publicat 28 august 2010 la 13:05

cea gambena este a mea, m-am imbracat azi cu ea si am fost in carrefour si mai am una verde la fel

tag-uri: #ju-jitsu

Comentarii (9)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.