← galerie

cutzu cu os in guritza:)

de DJBunnyBoo · publicat 31 august 2010 la 11:27

dedicat tuturor:* ap...ii cam urat,am fakt aiurea osul,labutzele nu trebuia sa fie asa....prea multe defecte>.< P.S: dak nu se vede terminat datzi click p el.

Comentarii (28)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.