dedicat tuturor:* ap...ii cam urat,am fakt aiurea osul,labutzele nu trebuia sa fie asa....prea multe defecte>.< P.S: dak nu se vede terminat datzi click p el.
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.