Ghici:> :)) cn nu stie cn e oare?:))am incercat stilu` lu` Misa O_O...epic fail._.
de Karra-chan · publicat 5 septembrie 2010 la 08:05
pt. toti prietenii mei [Bloody, Keiko, Sayurici, Kyra, Lucianatheone, Ally, Oty, SwEeT_YoYo, sweet pain, Marry, Froozen Rose, Misa, kato_chan, Myzune si toti cei care imi sunt prieteni pupici!:*
