← galerie

o inima in nori

de Ramona topala · publicat 31 august 2010 la 18:23

e... ce sa-i faci ca nu mi-a iesit deloc. m-am chinuit degeaba

tag-uri: #ju-jitsu

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.