pregatire de culcare...nu ma culc acum.
de pissy_sweety_4u · publicat 31 august 2010 la 19:11
stiu stiu ca are o groaza de greseli ,dar e primul meu portret.astept critici dar nu fiti prea duri.ignorati fundalul si detaliile ca m-am grabit.noapte buna, oricum!
