← galerie

pregatire de culcare...nu ma culc acum.

de pissy_sweety_4u · publicat 31 august 2010 la 19:11

stiu stiu ca are o groaza de greseli ,dar e primul meu portret.astept critici dar nu fiti prea duri.ignorati fundalul si detaliile ca m-am grabit.noapte buna, oricum!

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.