Capsunica
de .:sweet_angel:. · publicat 31 august 2010 la 22:21
Am facut desenul asta pentru ca imi aminteste de mine cand eram mica doar ca eu am parul brunet.Cand eram mica lumea imi spunea capsuna din cau uza ca purtam o palariee rosi asa ca sper sa ca o sa va paca desenul (^^)
tag-uri: #CUTE
