← galerie

We are the world

de Wrlanger · publicat 3 septembrie 2010 la 12:25

Primul meu desen pe Desenator.. Nu prea ma desurc la desen, sunt grafician in principal, dar merita sa incerc..

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.