← galerie

bogdana

de Bogdananan2424 · publicat 3 septembrie 2010 la 18:28

scz dar e primul meu desen pe desenatori.ro asa ca nu mi-a iesit prea bine. si in plus e greu sa desenezi pe calculator asa ca e nasol... dar eu sunt singura din familie care are talent si sunt a 2-a din clasa la desen asa va rog , nu fiti rai...

tag-uri: #emo#cute

Comentarii (3)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.