scz dar e primul meu desen pe desenatori.ro asa ca nu mi-a iesit prea bine. si in plus e greu sa desenezi pe calculator asa ca e nasol... dar eu sunt singura din familie care are talent si sunt a 2-a din clasa la desen asa va rog , nu fiti rai...
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.