Primul meu desen aici.Cam nereusit, dar aveti mila!Nu totul iese din prima(plus ca m-am straduit mult si mi-a luat mult!Aproximativ vreo 2 ore.).
Se încarcă…
Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.