A venit din nou scoala pentru desenatori. Pentru cei interesati, in imagine este scoala mea
de @ng3lyk · publicat 9 septembrie 2010 la 10:20
Datorita celei mai bune orietene a mea, Trandafir-Alb, si cu suportul lui LucianaTheOne, desenul este salvat! Va multumesc din inima fetelor!
