← galerie

A venit din nou scoala pentru desenatori. Pentru cei interesati, in imagine este scoala mea

de @ng3lyk · publicat 9 septembrie 2010 la 10:20

Datorita celei mai bune orietene a mea, Trandafir-Alb, si cu suportul lui LucianaTheOne, desenul este salvat! Va multumesc din inima fetelor!

Comentarii (12)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.