← galerie

o rosie...dupa ce am facut merele am

de Ramona topala · publicat 10 septembrie 2010 la 12:30

incercat sa fac si o rosie dupa modelul marului numai ca in loc de verde am folosit rosu. seamana?

tag-uri: #ju-jitsu

Comentarii (2)

Sortare:

Se încarcă…

    Autentifică-te pentru a lăsa un comentariu.